Paakių įdubimai – kas, kaip ir kodėl?

Patamsėję ir įdubę paakiai yra labai dažnas reiškinys, ypač asmenims, turintiems smulkesnius veido bruožus. Tai lemia nuovargusio veido išvaizdą, atrodo nepatraukliai, sukuria vyresnio amžiaus įspūdį. Mediciniu požiūriu paakių sritis yra labai specifinė. Šios srities injekcijos turi būti atliekamos itin profesionaliai, kad išvengti pakenkimo ir užtikrinti gerą rezultatą.

Kodėl šie įdubimai atsiranda?

Paakių sritis yra labai geras bendros organizmo būklės, poilsio, svorio pokyčių bei amžiaus indikatorius. Paakių išvaizda labai siejasi su skruostų aukščiu ir tūriu. Jei pastaruoju metu numetėte svorio, ko gero pastebėjote, kad kūnas pagražėjo, o veidas pakito kiek nepalankiai – patuštėjo ir kiek pasėdo skruostai, susiformavo vagos po apatiniais vokais. Jei turite sveikatos problemų (ypač susijusių su inkstų ar širdies veikla) gali būti kad atsiras didelis apatinių vokų pilnumas, paburkimas. Esant lėtiniam nuovargiui, turint žalingų įpročių ar blogai maitinantis galite pastebėti, jog rytais atsikeliate su išburkusiais paakiais, “kabančiais maišeliais” po akimis. Prieš atliekant šios srities injekcijas reikia įsivertinti šiuos faktorius ir numatyti ar injekcija duos norimą efektą. Kai kurie žmonės nuo pat jaunystės turi kiek patamsėjusius ir nežymiai įdubusius paakius. Šiems žmonėms su amžiumi šie įdubimai bus dar ryškesni.

Atvejai, kuriais esant tinkamos šios injekcijos:

  1. Įdubimai atsiradę palaipsniui, su amžiumi.
  2. Paakių pakitimai dėl svorio metimo.
  3. Įgimtas paakių įdubimas, kai nėra kitų priežasčių.

Verta paminėti, kad įdubusių paakių įvaizdį gali klaidingai suformuoti pakitimai apatiniuose vokuose. Kai apatiniame voke susiformuoja riebalinio maišelio išvarža, atsiranda “pagalvėlė”, užpildanti apatinį voką. Ji gali sudaryti įvaizdį, kad paakiai įdubę, kai iš tikrųjų tai yra apatinio voko problema.

Kaip jau supratote, tai nėra tiesiog paprasta injekcija. Jums visiškai nereikia apsisunkinti savęs ir gilintis į subtilybes, tai mūsų darbas. Grožioinjekcijos.lt injekcijas Jums atliks plastikos chirurgas. Prieš procedūrą išsamiai pakonsultuojame, parenkame tinkamiausią sprendimą. Paakių sritis reikalauja puikaus anatomijos išmanymo, o priešprocedūrinis pasiruošimas taip pat ne mažiau svarbus.

Jei norite registruotis ar turite klausimų – kreipkitės, visuomet mielai atsakysime 🙂

_____________________________
Nuoširdžiai Jūsų,
Grožioinjekcijos.lt komanda
+370 694 00100