Injekcijos dėl padidėjusio prakaitavimo

Daugybė žmonių susiduria su įkyria problema – padidėjusiu prakaitavimu. Kai kuriems tai pasireiškia nuolat, ypač patiriant stresą, kitiems šiltesniu metų laiku. Nors padidėjusio prakaitavimo diskomfortas labiau lydi vyrus, jo neretai neišvengia ir moterys. Botulino toksinas prakaitavimo stabdymui vartojamas dėl 2 priežasčių:

1) Tai yra sveikas ir “švarus” būdas išvengti prakaitavimo.

Dauguma antiperspirantų ir į juos panašių higienos priemonių sudėtyje turi aliuminio junginių ir kitų organizmui silpnai kenksmingų medžiagų. Išeitis yra ekologiški, natūralios sudėties antiperspirantai. Šie yra puikūs produktai, tačiau jų poveikio ne visiems pakanka. Botulino toksinas, ko gero Jūsų nuostabai,  yra visiškai “švarus” ir nekenksmingas junginys – maksimaliai išgrynintas vaistinis preparatas, neturintis jokių priedų ar priemaišų. Po injekcijos botulinas greitai pašalinamas iš organizmo nepalikdamas jokių liekamųjų elementų. Per šį trumpą laiką botulinas deaktyvuoja prakaito liaukas ~5 mėnesiams ir nepalieka savo žymės, skirtingai nuo prakaito liaukų latakus užkemšančių antiperspirantų.

2) Efektyvus, net jei visos kitos priemonės prakaitavimo nesustabdo (būklė vadinama hiperhidroze).

Padidėjusį prakaitavimą patiriantys asmenys dažniausiai būna išbandę ko gero visus įmanomus antiperspirantus ir kitas priemones, tačiau be efekto arba tik prislopinę esamą problemą. Botulino toksinas veikia visiškai kitaip nei visos tepamos ar purškiamos priemonės. Efektyvesnio metodo prakaitavimo stabdymui nėra.

Botulino injekcijos procedūros trukmė yra ~30 – 45 min. Poveikis pasireiškia per 5-6 dienas (daugiausia per 14 d.), o efektas išlieka apie 5 mėn.


 

Jei turite klausimų – klauskite, visuomet mielai atsakysime 🙂 Susisiekti galite tel. +370 694 00100 arba siųsti žinutę per mūsų Facebook paskyrą.